W Nutri-Med Estetica oferujemy szereg zabiegów korzystnie wpływających na sylwetkę i poprawiających kondycję skóry. Należą do nich między innymi zabiegi liposukcji kawitacyjnej oraz lipolaser RF. Na czym polegają? Jakich efektów możemy się spodziewać? Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę?

Marzysz o jędrnej i gładkiej skórze? Zacznij o nią należycie dbać. Pij dużo wody, jedz świeże owoce i warzywa. Możesz zrobić coś jeszcze. Osiągnięcie zamierzonych efektów przyspieszysz korzystając z zabiegów Nutri Lipolaser RF.

Liposukcja, znana również jako odsysanie tłuszczu czy lipo wielu kojarzy się ze skalpelem. Tymczasem liposukcja nie musi oznaczać wcale użycia tego narzędzia. Może być bezinwazyjna i w pełni bezpieczna. Co to jest liposukcja kawitacyjna? Jak wygląda zabieg i jakich efektów można się po niej spodziewać? O tym poniżej.

Skóra otula, chroni przed zimnem i drobnoustrojami, współpracuje z układem odpornościowym, reaguje na nasz stan emocjonalny oraz warunki, w jakich się znajdujemy. Warto więc wiedzieć o niej coś więcej, by otoczyć ją należytą opieką. Przeczytaj koniecznie.

Zabiegi dla ciała spragnionego bycia elastycznym, jędrnym, smukłym. Pomożemy Ci osiągnąć postawione sobie cele.

Godziny otwarcia

  • Pon. - Pt. 08:00 - 19:00
  • Sob. 09:00 - 13:00
Skontaktuj się