NA CZYM POLEGAJĄ ZABIEGI LIPOLASER RF?

Zabieg Lipolaser RF to zabieg, do wykonania którego używa się lasera diodowego oraz fal radiowych RF. Dla nas, kobiet, liczy się przede wszystkim efekt. Warto jednak wiedzieć, jak to się dzieje, że w ciągu zaledwie 10 minut, bo tyle trwa średnio jeden zabieg Lipolaser RF, nasze ciało staje się bardziej jędrne, elastyczniejsze i węższe w obwodzie.

Wiązki lasera diodowego o długości fal 650-660 nm wpływają na naturalną reakcję chemiczną, jaka zachodzi w komórkach tłuszczowych. Zawarte tam triglicerydy rozkładają się na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie układ limfatyczny transportuje substancje metaboliczne i zamienia je w energię. Laser działa wyłącznie na komórki tłuszczowe. Ich ogrzewanie przyspiesza metabolizm i zamienia tłuszcz w płynną postać. Zajmując przestrzeń międzykomórkową przedostaje się on do układu krwionośnego i układu limfatycznego, by następnie zostać strawionym w wątrobie i wydzielonym z organizmu.

Wiązki lasera diodowego działają na komórki tłuszczowe pozostawiając tkanki i naczynia krwionośne w nienaruszonym stanie. Efektem tego jest:

  • redukcja tkanki tłuszczowej,

  • eliminacja cellulitu,

  • wymodelowana sylwetka,

  • ujędrnione ciało.

 

ZALETY FAL RADIOWYCH W ZABIEGACH ESTETYCZNYCH

Nie bez znaczenia dla osiągnięcia zadowalających efektów pozostaje użycie fal radiowych (RF). To dziś jedna z najskuteczniejszych i nieinwazyjnych metod stosowanych w kosmetologii. Zastosowanie fal radiowych w czasie zabiegu Lipolaser wpływa korzystnie na wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Fale radiowe wnikają w głąb skóry i podgrzewają tkanki na poziomie skóry właściwej. Efektem tego jest nie tylko napięcie włókien kolagenu i elastyny, ale również stymulacja fibroblastów i ich rozmnożenie. To dość znaczące, ponieważ fibroblasty produkują kolagen i elastynę a te z kolei mają wpływ na zachowanie młodej i jędrnej skóry.

JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG LIPOLASER RF?

Pierwszym odczuwalnym efektem zabiegu Lipolaser RF, jaki można wykonać w Centrum Dietetycznym Nutri-Med, jest poprawa napięcia i elastyczności skóry. Po poddaniu się serii zabiegów zauważyć można zredukowanie tkanki cellulitowej a także zmniejszenie, zwężenie, skrócenie oraz zmianę barwy rozstępów.

W ILU SERIACH WYKONYWANY JEST NAJCZĘŚCIEJ ZABIEG NUTRI LIPOLASER RF?

Klientki najczęściej decydują się na 10 zabiegów łączonych. Wtedy też uzyskiwane są optymalne efekty.

CZY ZABIEG NUTRI LIPOLASER RF ŁĄCZONY Z INNYMI (JAKIMI) ZABIEGAMI?

Najlepsze efekty uzyskiwane są przy połączeniu podczas jednej sesji zabiegu liposukcji z zabiegiem lipolaseru RF. Takie rozwiązanie daje równoczesne wymodelowanie sylwetki przez usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej i pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG I ILE TRWA?

Każdy zabieg w naszym Centrum Dietetycznym Nutri-Med przebiega w miłej atmosferze, w wydzielonej części gwarantującej intymność. Jest całkowicie bezinwazyjny. W dniu zabiegu można wykonywać wszystkie czynności (siłownia, sauna, basen). Zabieg nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania. Lipolaser RF trwa 20 minut, natomiast w wersji łączonej z liposukcją 40 minut.
 

Zainteresowane jędrnym ciałem osoby zapraszamy do kontaktu.

Zabiegi dla ciała spragnionego bycia elastycznym, jędrnym, smukłym. Pomożemy Ci osiągnąć postawione sobie cele.

Godziny otwarcia

  • Pon. - Pt. 08:00 - 19:00
  • Sob. 09:00 - 13:00
Skontaktuj się